Kadra

KADRA 2019/2020

 

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot/funkcja

Kontakt

Wychowawca

Jarosław Czerniak

Dyrektor Szkoły, doradca zawodowy

jczerniak@wzdz.pl

Tel:91-321-51-36

Tel:505-115-455

 

Anna Majewska

Pedagog szkolny

amajewska@wzdz.pl 

Tel:91-321-51-36

Klasa VIII SP

Sabina Stawiarska

Język Polski, Biblioteka

sstawiarska@wzdz.pl

Klasa VII SP

Teresa Matzko

Język Polski

tmatzko@wzdz.pl

 

Klasa I BSG

Sambor Kula

Matematyka, Informatyka

skula@wzdz.pl

 

 

Marianna Kirylczuk

Fizyka

mkirylczuk@wzdz.pl

 

 

Anna Blezień

Język niemiecki

ablezien@wzdz.pl

 

 

Agnieszka Chabros

Historia

achabros@wzdz.pl

 

Klasa III BS

Agata Gdaniec

Wychowanie fizyczne

agdaniec@wzdz.pl

 

Klasa I BSP

Agnieszka Stryczyńska

Chemia

astryczynska@wzdz.pl

 

 

Barbara Bartosik

Geografia

bbartosik@wzdz.pl

 

 

Sergiusz Raszewski

Edukacja dla Bezpieczeństwa

sraszewski@wzdz.pl

 

 

Alina Banach

Biologia

abanach@wzdz.pl

 

 

Patrycja Peters

Wychowanie do życia w rodzinie, Etyka

ppeters@wzdz.pl

 

 

Arkadiusz Hływa

WOS, Historia

ahlywa@wzdz.pl

 

Klasa II BS

Ewelina Sidor

Język angielski

esidor@wzdz.pl

 

 

Sara Wiśniowska

Podstawy przedsiębiorczości, matematyka

swisniowska@wzdz.pl

 

 

Rok Szkolny 2019/2020

Pedagog szkolny :


Poniedziałek 08:00-15:00
Wtorek08:00-14:00
Środa08:00-14:00
Czwartek08:00-13:00

Pielęgniarka szkolna:


Poniedziałek  08:00-10:00

Doradca Zawodowy:


Poniedziałek 08:00-09:00